TE-KOR PLAST®


   ::İZKA PROJESİ "YENİ ÜRÜN GAMI"
   Firmamızın İzmir Kalkınma Ajansı desteği ile yapmakta olduğu "Yapı Endüstrisinde Yeni Ürün Gamı" pro...
      
   ::YENİ ÜRÜN: SERGİ PULU
   20'lik çivi için Sergi Pulu üretimimiz başlamıştır....
      
   ::Kalite Belgemiz
   ISO 9001/2000 belgesi ile IQCA Firmasindan kalitemizi güvence altına aldık...
      
 Tüm Haberler

TE-KOR PLAST      ENGLISH

Mimar Tahsin Erkan LTD ŞTİ 1971 yılında mimarlık taahhüt ve mühendislik sektöründe yer almak üzere kuruldu. 1980 yılında Kemalpaşa'da inşaat çivisi üreterek sanayiciliğe adım attı. Halen İzmir Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde kendi tesislerinde TE-KOR PLAST tescilli markası ile üretim yapmaktadır. Ürün gamı içerisinde değişik tiplerde ve muhtelif ebatlarda tekne parçaları, yat aksesuarları ile inşaat sektörüne hitap eden plastik el aletleri, pas paylar, muhtelif zımparalama disk altları, çeşitli ölçülerde lastik çekiçler, takozlar, O-ringler, plastik baca kapakları ve muhtelif plastik ve kauçuk parçalar yer almaktadır.

Tekne parçaları ve yat aksesuarları ile içinde bulunduğu denizcilik sektöründeki pazar payını halen inşaat ve kurulum işlemleri devam eden Aliağa Organize Sanayi Bölgesindeki tesislerinde yat ve tekne üretimi ile büyütmeyi hedeflemektedir.

Genelde büyük müteahhitlik ve taahhüt firmalarından oluşan müşteri portföyünün isteklerini karşılayacak şekilde yüksek kalifikasyonlu insan kaynakları profili ile koşulsuz müşteri mutluluğu felsefesinde yaptığı üretim standartlarını birleştirerek sınıfında kalitesi ve çeşitliliği ile Ege bölgesindeki tek firmadır.

Mimar Tahsin ERKAN LTD. ŞTİ. 

  • Plastik Pas Payı ve Aksesuarları
  • Lastik Çekiçler
  • Cırtlı Disk Altları
  • Filtreli Baca Armatürleri
  • Plastik Hırdavat Aletleri

 

 

 
Adres : 10016 sok no:48 Atatürk Organize Sanayi Bölgesi İZMİR
Telefon : 0 232 328 24 12
Fax : 0 232 328 24 13